تاریخچه

شركت سماراه در سال 1358 فعاليت هاي خود را با استفاده از تجارب گرانبهاي مهندسين با سابقه و نخبگان دانشگاهي آغاز نمود و هم اکنون پس از پشت سر گذاشتن نزدیک به چهار دهه سابقه درخشان در عرصه صنایع مختلف کشور فعالیت دارد. شركت سماراه، توانایی انجام و ارائه خدمات فنی مهندسی شامل طراحی، ساخت، نصب، اجرا را در قالب قراردادهای متنوع پیمانکاری در صنایع مختلف اعم از نفت وگاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب، فولاد، سیمان، کاغذ، لاستیک، انبوه سازی مسکونی، ورزشگاه و فرودگاه و ..... را دارا می باشد.

شرکت سماراه به عنوان شرکتی پیشرو و مجهز به دانش روز دنیا ، توانایی طراحی و تولید انواع سیستم های نوین در عرصه صنعت را دارد و با رویکرد نوآوری، توسعه، آبادانی و با تکیه بر توان مهندسی و منابع انسانی کارآمد، در راستای دستیابی به شرکتی پیشرو در تراز جهانی و به منظور انجام پروژه های مهندسی با استانداردهای نوین صنعت و با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) براساس استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت (Iso9001:2008) و سیستم مدیریت زیست محیطی (Iso14001:2004) و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای (OHSAS 18001:2007) اهداف خویش را پیگیری می نماید.

شركت سماراه با دارا بودن گواهينامه صلاحيت پيمانكاری از سازمان برنامه و بودجه کشور در رشته های ابنیه و ساختمان با رتبه 1، تأسيسات و تجهيزات با رتبه 2، آب با رتبه 5 و نفت و گاز با رتبه 5 و عضويت در انجمن هاي صنفي همسو با فعالیتهای خود از جمله انجمن شرکتهای ساختمانی، انجمن بتن و .... از شركت های پيشرو در زمينه ارائه خدمات فنی و مهندسی جامع در انواع پروژه هاي ساختمانی و صنعتی می باشد.